Logo

13 Вересня 2017, 18:25

В аукціоні на будівництво мосту через Бистрицю перемогла фірма з сумнівною репутацією

Сьогодні, 13 вересня відбулися торги на проведення робіт з будівництва моста через річку Бистриця Солотвинська та транспортної розв'язки в районі вул. Хіміків-Надрічна.
міст Замовником будівництва виступає Управління капітального будівництва міськвиконкому. Очікувана вартість будівництва 206 млн. 600 тис. грн., інформує Бліц-Інфо. Як відомо на тендер подали документи чотири компанії:
  • ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МСУ-2" (Київ),
  • АЛКЕ ІНШААТ САНАЙЕ ВЕ ТІДЖАРЕТ (Азербайджан)
  • ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МОСТОБУДІВЕЛЬНИЙ ЗАГІН № 112" (Бровари, Київська обл.)
  • ТОВ ПБС (Івано-Франківськ).
Як повідомляється на Prozorro, заявки ТзОВ "МСУ-2" та АЛКЕ ІНШААТ САНАЙЕ ВЕ ТІДЖАРЕТ відхилені від участі у торгах. Зокрема пропозицію ТзОВ "МСУ-2" відхилили через відсутність календарного плану виконання робіт, а пропозицію АЛКЕ ІНШААТ САНАЙЕ ВЕ ТІДЖАРЕТ відхилили через відсутність дозволу на виконання робіт підвищеної небезпеки та експлуатації обладнання підвищеної небезпеки. Тож до участі в торгах допустили тільки ТзОВ "МОСТОБУДІВЕЛЬНИЙ ЗАГІН № 112" та ТОВ ПБС. Відповідно до даних Prozorro, найнижчу ціну на торгах - 120 мільйонів запропонувало ТзОВ "МОСТОБУДІВЕЛЬНИЙ ЗАГІН № 112". Втім говорити про перемогу компанії говорити ще зарано, адже тепер пропозицію ще має перевірити тендерний комітет.

міст1

Зважаючи, що компанія так різко скинула ціну задля виграшу в тендері (з 198 млн. 822 тис. 433 грн. до 120 млн.), кореспондент Бліц-Інфо перевірив дані про ТзОВ "МОСТОБУДІВЕЛЬНИЙ ЗАГІН № 112" у відкритих реєстрах.

За даними Міністерства юстиції компанія ТзОВ "МОСТОБУДІВЕЛЬНИЙ ЗАГІН № 112" зареєстрована у місті Бровари Київської області. Кінцевим бенефіціаром вказаний мешканець Вінниці Бабіцький В'ячеслав Юрійович.

За даними Наші гроші броварська фірма «Мостобудівельний загін №112» є правонаступником однойменного дочірнього підприємства ПАТ «Мостобуд» екс-нардепа від Партії регіонів Володимира Продивуса. Зараз її засновником є вінницьке ТОВ «Меткон Плюс» В’ячеслава Бабіцького зі статутним капіталом 1 тис грн.

Варто зауважити, що за даними контрагентів сервісу NOMISБабіцький В'ячеслав Юрійович є директором ще двох компаній: ПП "Промбудсервіс 2005" та ТЗОВ "Рідлей".

Також за даними Міністерства юстиції, на ТзОВ «Мостобудівельний загін №112» з 28 березня 2011 року до 28 липня 2017 року відкриті більше сотні виконавчих проважень.

міст2

Проте, зараз на компанію чекає ще ретельна перевірка. Про це в мережі Фейсбук після оголошення резульатту торгів повідомив міський голлова Руслан Марцінків.

"Протягом 10 днів триватиме ретельна перевірка документів фірми, далі решта учасників тендеру матимуть 20 днів на оскарження результатів. Тільки опісля приступаємо безпосередньо до будівництва", - пообіцяв мер.

Схожі Новини