Logo
18 Вересня 2015, 12:37

В ДАІ кажуть, що заторів через ремонт моста на Пасічну немає

На виїзді (в’їзді) з м.Івано-Франківськ, на мості через річку Бистриця Солотвинськапроводяться ремонтні роботи. Рух автотранспорту сповільнений, проте заторів не спостерігається.

3d2cda7b9526973c804151179dabb2e9_410d3

Щоправда, при в’їзді  до обласного центру з Галицького, Калуського районів через мікрорайон Пасічна утворився протяжний потік транспорту. З обох в’їздів  через міст виставлені наряди інспекторів ДАІ, які регулюють потік автомобілів і позмінно пропускають транспорт у дві смуги  руху, залежно з якого боку більше скупчення автомобілів.  Наразі виїзд із міста безперешкодний, завантаженості напрямку немає.

Смуга, яка ремонтується позначена конусами, тож водіям потрібно проявити більше уваги, щоб не виїхати за визначені межі, повідомляють в прес-службі УДАІ в Івано-Франківській області.

Державтоінспекція звертає увагу водіїв бути обережними, дотримуватися інтервалу та безпечної дистанції між транспортними засобами, водіям та пасажирам в тому числі і громадського транспорту радимо завчасно виїжджати до  пункту призначення, оскільки  у «години-пік» рух може уповільнитися!

Фото: Курс

Схожі Новини