Logo
5 Лютого 2017, 21:00

В ІФНТУНГ запрошують красунь для участі в конкурсі «Міс університету нафти і газу-2017»

27 квітня в Івано-Франківську відбудеться ювілейний, десятий, конкурс краси "Міс університету нафти і газу".

конкурс

«Конкурс "Міс університету нафти і газу" був започаткований у 2007 році тодішнім головою студентського Профкому ІФНТУНГ Богданом Габльовським. Університет у нас технічний і побутує думка, що тут навчаються хлопці і зовсім мало дівчат. Так воно і є, але конкурсом ми з року в рік доводимо, що у нас найкрасивіші дівчата», – розповідає Катерина Муц, студентка ІФНТУНГ та співорганізатор конкурсу.

За її словами, зазвичай участь у конкурсі беруть 10-12 учасниць. Вони проходять довгий процес підготовки - спочатку кастинг, де організатори та хореографи-постановники обирають кращих з кращих, потім чимала кількість тренувань, різноманітні зйомки, а вже потім сам конкурс.

«На сцені конкурсантки тішать глядачів чотирма виходами. Це - "Представлення", під час якого ведучий зачитує коротку інформацію про кожну з дівчат, "Питання-відповідь", де учасницям доводиться давати відповіді на каверзні запитання, "Купальники" - конкурс, який найбльше довподоби усім присутнім в залі і на завершення - "Вихід у вечірніх сукнях", де конкурсантки востаннє мають шанс продемонструвати свою красу у вишуканих сукнях», – зазначає Катерина.

конкурс2

Усі виходи оцінюються журі, головою якого є Голова Профкому студентів ІФНТУНГ. До складу сіддівської колегії входять запрошені гості з різних сфер діяльності.

"Міс університету нафти і газу" це не просто кількагодинний конкурс. Це чимала кількість тренувань, клопітка праця організаторів, безліч ідей хореографа, постійне самовдосконалення дівчат і, звісно ж, величезна кількість емоцій та спогадів.

Крім цього, конкурс краси – це чудова школа для учасниць, яка розвиває в них навички самопрезентації, вчить тримати себе на сцені, спілкуватися з аудиторією, дозволяє створити власний імідж.

Для участі в конкурсі необхідно заповнити анкету учасниці до 21 лютого 2017 року та відправити її на електронну пошту missnafta@gmail.com . Додаткова інформація:vk.com/miss_nung

Схожі Новини