Logo
11 Березня 2015, 11:17

В Івано-Фраківську злодія затримали, коли він катався на вкраденому велосипеді

Правоохоронці Івано-Франківського міськвідділу міліції затримали івано-франківця, котрий їздив вулицями обласного центру на краденому велосипеді. 

велосипед

Про це повідомляють в СГЗ УМВС в Івано-Франківській області.

Вчора оперативники карного розшуку спільно з дільничним інспектором міліції, перебуваючи на території обслуговування, почули галас на вулиці. Як з'ясувалось згодом, галас зчинив перехожий, котрий впізнав велосипед, що нещодавно був викрадений у його друга. Чоловік кричав вслід незнайомцю, а той чимдуж мчав вулицями міста, намагаючись утекти. Утім, все ж втікача наздогнали міліціонери та з'ясували, що велосипед є дійсно крадений. А відтак і сам зловмисник у цьому зізнався та розповів правоохоронцям, що викрав його в одному з під’їзду обласного центру.

Відомості про цю подію внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань та відкрито кримінальне провадження за вчинення кримінального правопорушення за ч.2 ст.185 (крадіжка) Кримінального кодексу України. Також правоохоронці перевіряють затриманого на причетність до вчинення інших злочинів.

Водночас міліціонери застерігають, щоб не залишитися без свого двоколісного помічника, вживайте більше заходів для його охорони.