Logo
18 Березня 2015, 09:00

В Івано-Франківськ на реабілітацію приїхав боєць, який під час здійснення ротації потрапив у жахливе ДТП в Донецькій області (ФОТО)

Сьогодні, 18 березня, до Івано-Франківська на реабілітацію приїхав боєць батальйону імені Кульчицького Олексій Хамський, який 5 січня потрапив у ДТП під час здійснення ротації добровольців та нацгвардійців за контрактом на трасі Слов’янськ-Артемівськ.

боєць2

Олексій був за кермом КамАЗа, який їхав слідом за повним нацгвардійців автобусом і міг його зім’яти ще більше, якби хлопець не вивернув кермо вбік. Олексію, позивний якого «Камаз», завдячують життям двадцятеро бійців, які вижили у тій аварії. В іншому випадку - жертв жахливої ДТП було б значно більше.

Внаслідок аварії в Олексія важкі переломи, роздроблена кістка стегна лівої ноги та пошкоджена права нога. Небайдужі франківці зголосилися допомогти хлопцю пройти реабілітацію в нашому місті.

Хлопець каже, що крім продовження лікування та реабілітації приїхав до Івано-Франківська, в першу чергу, до своєї коханої людини. Олексієва дівчина Тетяна – франківчанка.

 «У мене перелом лівої ноги і защемлений нерв у правій нозі, яка була взагалі нерухома. Але, завдяки допомозі лікарів, ногу вдалося трохи розробити. Шанси на те, що вдасться вилікуватися – великі», – розповідає боєць.

В нашому місті він не вперше. Каже, що служив у Закарпатті, але до знайомства з Тетяною, в Івано-Франківську не бував.

«Спершу, ще на Майдані, познайомився із братом Тані, який там був сотником. Після того з дівчиною. У місті бував кілька разів. Востаннє в Івано-Франківськ приїжджав у грудні, перед Миколаєм. Так що, франківські дороги мені відомі (сміється, - ред.). Але місто дуже красиве», – розповідає Олексій.

Прогнозувати розвиток ситуації на сході України Олексій не береться, проте форму не скидає.

«Після реабілітації, якщо дасть Бог і вдасться стати на ноги, то обов’язково повернуся на службу», – каже Олексій Хамський.

Для тих, хто хоче допомогти Олексію номер картки Приватбанку:

5211 5273 0617 9181

Одержувач Довбиш Валентина Володимирівна, мама

боєць3

боєць4

боєць1

 Фото з лікарні: iPress

Схожі Новини