В івано-франківській поліклініці №5 запрацював кабінет мамографії (ФОТО)

Перший і наразі єдиний кабінет мамографії запрацював сьогодні у міській поліклініці №5. Обстеження – безкоштовне для усіх мешканців Івано-Франківська.

3

“Тепер фахова мамографія стане своєрідною спеціалізацією 5-ї поліклініки, а через її зручне розташування на огляд буде легко потрапити з будь-яких куточків міста” – зазначив міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

Як розповіла на урочистому відкритті кабінету головний лікар поліклініки Ольга Савчук, останні 4 роки у місті склалась непроста ситуація саме з цим обстеженням. Мамографів у комунальних лікарнях міста не було зовсім, а в приватних клініках ця послуга коштує недешево.

За її словами така діагностика – вкрай важлива особливо для жінок, адже дозволяє виявити передракові і дисгормональні стани, кисти, мастопатію. Обладнання для поліклініки обрали одне з найсучасніших. За гроші, які вдалось заощадити завдяки «ProZorro», облаштували спеціальний кабінет мамографії.

Щоб пройти безкоштовно обстеження, потрібно мати скерування онколога, хірурга, мамолога, гінеколога, дільничного чи сімейного лікаря та паспорт з франківською пропискою, повідомляє прес-служба МВК.

Записатись на огляд слід попередньо, зателефонувавши у поліклініку – 59-22-27.

Перед обстеженням дають рекомендації, як підготуватись до діагностики. Потрібно два-три дні не вживати кофеїну, не користуватись дезодорантами, кремами для тіла, перед обстеженням випити таблетку ібупрофену.

1

2

4

5

6

7

801 1

Залишити Коментар