Logo

4 Лютого 2017, 18:00

В Івано-Франківську можна одружитися в драмтеатрі, а незабаром - на оглядовому майданчику Ратуші

Головним територіальним управлінням юстиції Івано-Франківській області отримано клопотання про спроможність надання послуг з організації проведення державної реєстрації шлюбу від Івано-Франківського академічного обласного муздрамтеатру імені Івана Франка.

одруження

При розгляді даного клопотання було встановлено, що облмуздрамтеатр спроможен надавати послуги з організації проведення державної реєстрації шлюбу за обраним заявником місцем.

Івано-Франківський академічний обласний музично-драматичний театр імені Івана Франка має в наявності окреме приміщення для уповноваженого працівника відділу державної реєстрації актів цивільного стану, обладнане необхідною комп’ютерною технікою, та місце для проведення державної реєстрації шлюбу.

Таким чином, в Івано-Франківську одружитися за добу можна буде за адресами:

- Івано-Франківський краєзнавчий музей (вул. Галицька, 4А),

- Івано-Франківська обласна філармонія (вул. Л.Курбаса, 3)

- Івано-Франківський академічний обласний музично-драматичний театр імені Івана Франка (вул. Незалежності,42).

Нагадаємо, 11 січня 2017 року Урядом схвалено розпорядження Кабінету Міністрів України «Про внесення зміни до пункту 1 розпорядження Кабінету Міністрів України від 13 липня 2016 року №502», яким розширено перелік міст України, де запроваджується реалізація пілотного проекту щодо державної реєстрації шлюбу у скорочені строки за обраним заявниками місцем.

До міст, де можна зареєструвати шлюб за 24 години, приєднаються Івано-Франківськ, Ужгород, Суми, Тернопіль, Чернігів та Чернівці, повідомляється на сайті Уряду.

оглядовий

Крім цього, міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків запропонував проводити шлюбні церемонії з виходом на оглядовий майданчик на Ратуші.

Про це міський голова Івано-Франківська  повідомив на своїй сторінці у соцмережі.

”Щасливе місто, де народжуються щасливі сім’ї. Ми рухаємося в ногу з часом і маю ініціативу проводити шлюбні церемонії з виходом на оглядовий майданчик на Ратуші. І не тільки...Деталі невдовзі з’являться на офіційному сайті міста”, — йдеться у дописі.