Logo
6 Квітня 2017, 19:00

В Івано-Франківському ЦНАПі протестували, як видаватимуть закордонні паспорти та ID-картки (ФОТО)

З 7 квітня іванофранківці зможуть виготовити закордонні паспорти та внутрішні у форматі ID-картки у міському ЦНАПі. Сьогодні систему тестують, щоб завтра вона запрацювала вже у звичайному режимі. Поки що послуга доступна лише в центральному ЦНАПі на вул. Незалежності, 9.

1

Коштом міського бюджету закупили необхідне обладнання та програмне забезпечення захисту персональних даних, повідомляє прес-служба МВК.

 «Ми чи не перше місто України, де у ЦНАПі виготовляють паспорти. Йдемо в ногу з часом і мешканці зможуть не стояти в чергах, щоб отримати паспорт. Найдорожче – система захисту персональних даних. 70% від оплати цих послуг надходитиме до міського бюджету. Отож, це своєрідна інвестиція для міста. Також вірю, що Україна отримає безвізовий режим і ми зможемо за допомогою біометричного паспорту їздити до інших країн.», - зазначив міський голова Івано-Франківська.

Як розповіла заступниця начальника ЦНАПу Івано-Франківська Олександра Прусак, процедура виготовлення документів нескладна.

Спочатку потрібно взяти талон на обслуговування на місці або ж записатись заздалегідь в режимі он-лайн. Записатись можна і за два тижні наперед, обравши найзручніші час та дату. У ЦНАПі особу фотографують та сканують біометричні документи.

Термін виконання ID-картки – до 20 днів, закордонного паспорта – 7 днів для термінового та 20 для звичайного. Також можна замовити смс-сповіщення про готовність документів.

Вартість виготовлення біометричного паспорта громадянина України для виїзду за кордон (закордонний паспорт) становитиме 557,32 грн (термін виготовлення – до 20-ти робочих днів), терміновий (до 7-ми робочих днів) – 810,32 грн. У разі необхідності термінового виїзду за кордон, пов’язаної з нагальною потребою в лікуванні від’їжджаючого, від’їздом особи, яка супроводжує тяжкохворого, чи смертю родича, який проживав за кордоном, а також за наявності підтверджуючих документів, закордонний паспорт може бути виготовлений у термін до 3-х робочих днів. Вартість такого паспорта становитиме 810,32 грн.

2

4

5

6

Схожі Новини