Logo
29 Вересня 2016, 21:00

В Івано-Франківську адвокати, щоб не платити за парковку, заблокували її

Двоє представників ради адвокатів в Івано-Франківській області автомобілями заблокували в'їзд на парковку, вимагаючи скласти на підприємця постанову за перешкоджання руху. На їхню думку, шлагбаум там встановлений незаконно. Підприємець твердить, що все законно.

parkovka

Конфлікт стався при в’їзді на парковку по вулиці Старозамкова близько 12-ї години. На місці працювали три екіпажі патрульної поліції.

"Ми зараз платимо за те, щоб заїхати у центр, скоро будемо платити за те, що тут ходимо. Прошу зафіксувати заяву про перешкоджання дорожньому руху", – звернувся один з водіїв до патрульних поліцейських, які прибули на виклик.

У коментарі КУРСу підприємець Микола Гавриляк, який виграв тендер на облаштування парковки, повідомив, що представники асоціації уже зверталися до нього з проханням видати 15 пропусків для автомобілів, оскільки їх офіс розташований у зоні парковки. Проте їм відмовили, оскільки жодного автомобіля на колегію не зареєстровано.

"Вони хочуть, щоб ті люди, які до них їздять, чи ті, які їм подобаються, – не знаю, за якими критеріями вони їх визначають, – мали можливість заїжджати у першу паркувальну зону, минаючи рішення міської ради".

Підприємець стверджує, що ця відмова стала приводом для пошуку зачіпок, щоб якось обійти рішення міської ради.

"Кажуть, нібито Міхалець на схемі дорожнього руху замість слова "погоджено" написав "розглянуто" і поставив підпис. Їх це не влаштовує, тому і показують весь цей цирк" - говорить Микола Гавриляк.

Патрульних на місце події викликали дві сторони конфлікту. Адвокати вимагають, щоб на підприємця склали адмінпротокол за перешкоджання руху їхнім автомобілям. А підприємець  щоб на автомобілі адвокатів, які неправильно припаркувалися і створюють перешкоди для інших водіїв.

"Ми за те, щоб цю ситуацію розглянули об’єктивно. У нас є усі підстави для здійснення діяльності", – зазначив Гавриляк.

На думку підприємця, крапку у конфлікті з адвокатами має поставити суд.

Схожі Новини