В Івано-Франківську багатолюдною ходою вшанували загиблих захисників ДАПу (ФОТО, ВІДЕО)

Сьогодні, 21 січня в Івано-Франківську панахидою та пам’ятною ходою вшанували загиблих захисників Донецького аеропорту.

1

Розпочалися пам’ятні заходи поминальною літургією та панахидою в Архікатедральному соборі Воскресіння Христового. Вшанувати пам’ять загиблих захисників прийшли кілька сотень учасників АТО з усього Прикарпаття та небайдужі франківці, інформує Бліц-Інфо.

Після молитви багатолюдною ходою всі прошли центральною частиною міста до Меморіального скверу. На чолі колони несли стенди з фотографіями загиблих героїв. Під час проходження ходи на великому екрані на вічевому майдані звучала “Пливе кача” і показували фотографії загиблих героїв. Під вигуки “Слава Україні! – Героям Слава!”, “Герої не вмирають!”, “Слава нації – Смерть ворогам”, учасники ходи дійшли до скверу.

Тут учасників ходи зустрів військовий оркестр військової частини А3215 (м. Тернопіль).

В меморіальному сквері священик відслужив панахиду за загиблими героями, а присутні вшанували їх пам’ять хвилиною мовчання.

“Дуже приємно бачити що наших синів пам’ятають і вшановують. Я дуже всім дякую і зворушена. Такі заходи важкі для батьків, але водночас вони дуже потрібні щоб ми підтримували один одного“,- сказала мама загиблого героя.

Водночас присутні на панахиді кіборги зауважили, що мабуть усі присутні хотіли б також бути “кіборгами”, але кожен воїн тоді виконував свою місію.

Опісля військовий оркестр виконав гімн України.

Завершились заходи покладанням свічок пам’яті до символічного хреста в меморіальному сквері та молитвою на могилах загиблих воїнів АТО.

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

383 1

Залишити Коментар