Logo
5 Листопада 2014, 15:23

В Івано-Франківську через борг одного з мешканців в будинку вже третій день поспіль немає газу

З настанням морозу деякі жителі Івано-Франківська потерпають через халатність представників великого бізнесу та безвідповідальність місцевої влади. На вулиці Парковій 18/а,  в понеділок, 3 листопада відключили газ.

Gas Burner

При цьому працівники пояснили, що причина відключення – заборгованість 800 грн. власника квартири на 9-му поверсі. Вже третій день мешканці цієї будівлі страждають від холоду, оскільки тримають газові котли, та не можуть нормально приготувати їжу. А власник злощасної квартири зник і на жодні контакти не відповідає, пише Стик. 

Ні в чому не винні мешканці будинку звернулися до газової кантори, щоб  їм відновили послуги. Їм повідомили, що проводяться профілактичні роботи. Але не знають, скільки ще вони триватимуть. Почувши таку відповідь, люди звернулися на гарячу лінію Івано-Франківської обласної державної адміністрації. На жаль, там тільки розвели руками, і сказали, що газова фірма приватна, і вони нічим допомогти не можуть.

Зазначимо, в будинку на Парковій 18/а  мешкають маленькі діти, пенсіонери, зокрема інвалід війни II групи. Всі вони мерзнуть третій день. Сьогодні, 5  листопада, їм довелося звернутися на гарячу урядову лінію. Незабаром побачимо, чи відреагує центральна влада на халатність місцевої.