Logo
7 Липня 2015, 17:50

В Івано-Франківську чи не найгірша ситуація із відвідуванням депутами комісій та засідань

Рух "ЧЕСНО" у результаті перевірки діяльності депутатів отримав дані про те, що 40% депутатів Івано-Франківської обласної ради та 27, 5% депутатів міської ради - прогульники, які підлягають відкликанню.

DSC_9135

Про це сьогодні на прес-конференції повідомили координатор Всеукраїнського руху "ЧЕСНО" Андрій Круглашов та координатор руху в Івано-Франківській області Віталій Світлик.

За їх словами, дуже важливо, щоб депутати відвідували не лише засідання, але й комісії, адже потім вони просто до кінця не розумітимуть, за що самі голосують. Окрім того, згідно із законодавством, депутат, який пропустив більше 50% засідань, може бути позбавлений радою своїх повноважень.

Рух "ЧЕСНО" інформує, що 100% засідань сесій Івано-Франківської обласної ради пропустили: С. Сендерський, Ю. Келестин, В. Яремчук, В Вівчарик, В. Матійчик, М. Вишиванюк; 100% засідань міської ради пропустили: І. Дутка, І. Халаменда, І. Прокопів, В. Сарабін, Т. Бережанський.

"Чесно кажучи, зі всіх міст, у яких ми провели такий моніторинг, важко знайти якесь, де ситуація гірша, ніж в Івано-Франківську", - каже координатор Всеукраїнського руху "ЧЕСНО" Андрій Круглашов.

Інфографіку планують поширити ближче до виборів, щоб не допустити повторний прихід до влади тих депутатів, які не працюють.

Схожі Новини