Logo
2 Червня 2015, 13:32

В Івано-Франківську діти намалювали на стіні подвіря прикарпатської міліції графіті (ФОТО)

Великі літери «Слава Україні» і вертоліт, як символ пам'яті про бійців спецпідрозділу, які загинули поблизу гори Карачун, що на Донеччині, намалювали діти на стіні подвір’я УМВС України в Івано-Франківській області.

2

Автори графіті – учасники проекту «Дослідники» та вихованці дитячого центру соціально-психологічної реабілітації, що в Івано-Франківську. До такої приємної для дітлахів акції, ініційованої працівниками кримінальної міліції у справах неповнолітніх УМВС в області, долучилися і представники громадської організації «Тепле місто», зокрема, Віталій Грех. Водночас заходи відбулися за матеріальної підтримки та допомоги проекту реформування кримінальної юстиції щодо неповнолітніх в Україні, що реалізовуються на території Івано-Франківська.

Юні художники знають, що відбувається в нашій країні, знають про гелікоптер, в котрому загинули правоохоронці поблизу гори Карачун, що на Донеччині. Тож з наївними поглядами, щирими посмішками, але часом такими дорослими думками втілювали у життя патріотичне графіті, повідомляють в СЗГ УМВС в області.

«В такий спосіб вирішили провести час із дітьми, зацікавити їх, змінити їм обстановку, вони все відчувають, що відбувається. Дослідники часто беруть участь у різноманітних акціях. А щодо вихованців реабілітаційного центру, це – діти, котрі, на жаль, опинилися в складних життєвих обставинах. Ми намагаємося приділяти їм багато уваги, придумуємо різні розваги, але у кожного із них своя особлива історія. До центру вони потрапили за різних обставин, в когось батьки влаштовуючи своє особисте життя не займаються вихованням сина чи доньки, інші – зловживають спиртними напоями. Тож намагаємося робити все для того, щоб було цікаво дітям, а водночас займаємося їхнім вихованням», - розповідає начальник кримінальної міліції у справах неповнолітніх УМВС України в області підполковник міліції Алла Лемчак.

3

4

5

6

7

8

9

10