Logo
12 Лютого 2015, 09:47

В Івано-Франківську для студентів планують збудувати готель, відновити профілакторій та створити студентське телебачення

В Івано-Франківську відбувся круглий стіл «Івано-Франківськ – місто студентів». Головною метою зустрічі стало формування комплексу думок, пропозицій та напрацювань для сприяння розвитку вищих навчальних закладів у Івано-Франківську.

студенти

Ректори івано-франківських вишів обговорили проблемні питання та шляхи їх вирішення.

Користуючись тим, що за круглим столом були представники міської влади, ректори розповіли про намір написати офіційне звернення з метою створення студентського готелю. За словами  Сергія Адамовича, для готелю можливо виділити земельну ділянку в Угорниках.

Ректор Медуніверситету Микола Рожко висловив думку про необхідність створення університетської клініки та невеликого європейського стадіону. Оскільки закрили студентський профілакторій, Микола Рожко  пропонує створити міжуніверситетський студентський профілакторій, гарантуючи надати йому повне медичне забезпечення.

Крім цього, було озвучено ідею створення студентського телебачення. Воно мало б сприяти покращенню профорієнтаційної роботи, а також інформувати випускників про можливості працевлаштування.

Схожі Новини