Logo

13 Травня 2016, 16:45

В Івано-Франківську двір у центрі міста перетворюють на громадський простір (ФОТО, ВІДЕО)

Щодня, о 18:00 небайдужі франківці збираються у дворі на вулиці Шевченка,3, щоб  перетворити занедбаний дворик у зелену зону для франківців. До участі запрошують всіх охочих.

2

Активісти вже навели порядок, зняли бруківку, зробили зелені зони, які плавно переходитимуть в дерев’яні зони, потім знову в бруківку. Такими невеликими зусиллями вони створють новий громадський простір, пише Репортер.

3

Ідея оновлення дворика почалася із створення у Франківську “Арт-простору” – відкритого мистецького середовища для занять живописом, скульптурою, соціальними танцями. “Арт-простір” відкрили на горищі будинку на Шевченка, 3. Як розповів ініціатор обох проектів Василь Демків, з часом вони зрозуміли, що хочуть ще й обладнати двір, щоб там можна було спільно проводити час.

4

Активісти прагнуть створити прецендент – змінити двір і дати іншим позитивний приклад. Вони стверджують, що на реалізацію колективного благоустрою не потрібно космічних сум – важливо лише налагодити механізм кооперації та взаємодопомоги. Коли кожен зможе допомогти своїми силами, наприклад, прибрати, зібрати конструкцію, привезти матеріалів і звичайно разом відпочити, провести час.

1

https://youtu.be/gPtCvc5TT0g