Logo

5 Лютого 2018, 16:51

В Івано-Франківську хочуть підняти плату за паркування

Сьогодні в міськраді обговорили проект рішення виконавчого комітету міської ради «Про тарифи на послуги з користування майданчиками для платного паркування транспортних засобів».  Проектом рішення пропонується збільшити тариф на паркування (з урахуванням інвестиційної складової) одного транспортного засобу на майданчиках для платного паркування (крім першої паркувальної зони) з 6до 10 грн. Тариф у новому проекті рішення закладений у розмірі 9.85 грн. Це стосується 2 і 3 зон. Для першої зони залишається тариф у розмірі 20 грн.
"Підняття тарифу зумовлено насамперед збільшенням заробітної плати. Також, провівши аналіз, ми побачили, що не всі люди оплачують у паркоматах, тому потрібно наймати операторів паркувальних майданчиків. Є люди, які залишають авто на годину і забирають транспортні засоби до того моменту поки оператор не піде, є і такі з "розчепіреними пальцями" на дорогих авто, які не те, що у паркоматі не оплачують, а не оплачують навіть коли оператор-жінка піходить він їй каже: "йди звідси" або "Бог подасть". Також часто не оплачують працівники силових структур, ЦНАПу та інші - не робіть такі великі очі, бо таке у нас є... у результаті тільки 57% водіїв оплачують за паркування" - розповідає Олександр Ярощук, підприємець, який обслуговує 2 зону.
Також, підприємці нарікають, що є випадки пошкодження паркоматів. Так, наразі  пропонують 10 гривень за годину паркування. Чи зросте вартість - вирішить виконавчий комітет.