Logo
3 Серпня 2016, 18:40

В Івано-Франківську госпіталізували хвору жінку, яка перетворила свою квартиру на сміттєзвалище (ФОТО)

Упродовж років психічнохвора мешканка будинку 83 по вул. Хоткевича стягувала у свою квартиру гори непотребу. Сусіди, що потерпали від антисанітарії, нарешті добилися госпіталізації мешканки. 

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Лише після звернення до міського голови медики та соціальні працівники відправили пані на примусове лікування. Комунальники отримали змогу прибрати сміття, пише Галка.

“Картина, яка відкрилася у квартирі, жахнула навіть досвідчених та стійких робітників, – коментує “Галці” директор муніципальної управляючої компанії Мирон Джус. – Дві кімнати були заповнені по самі вінця. Хмари тарганів можна побачити навіть у спільному коридорі. Скажу так, не кожен прибиральник чи двірник готовий був взятися за таку роботу”.

Допоки жінку не забрали на лікування, комунальники не мали жодної можливості вступати на територію її помешкання. Крім того, прибирання оселі – обов’язок мешканця, а не міських служб.

Втім, з огляду на катастрофічність ситуації, роботи з вивезення сміття, а потім – і дезінсекції виконає КП “МІУК” власним коштом.

SAMSUNG CAMERA PICTURES

SAMSUNG CAMERA PICTURES

SAMSUNG CAMERA PICTURES

SAMSUNG CAMERA PICTURES

SAMSUNG CAMERA PICTURES