Logo
3 Березня 2015, 21:45

В Івано-Франківську «хрестили» UFRA (ФОТО, ВІДЕО)

Сьогодні, 3 березня, в івано-франківському антикафе STANTSIYA відбулися «хрестини»-презентація онлайн-журналу UFRA.com.ua. 

3

Проект стартував ще у листопаді минулого року, коли його засновники Світлана та Богдан Ославські переїхали до Івано-Франківська. Молоді творчі люди вирішили зробити проект, в якому можна буде прочитати про життя міста та його людей.

4

«Це такий собі сіті-гайд і водночас журнал про місто, в якому основними темами є міське життя, культура, люди, місця. Ми пишемо про корисні ініціативи, гарні практики, які здійснюють ті, хто живуть в місті чи приїжджають сюди. За нами не стоїть ніякий політик чи бізнесмен, ми робимо проект на власному ентузіазмі, але попри це намагаємося робити його якісно», – розповідає головний редактор UFRA Світлана Ославська.

1

Головний і, поки-що, єдиний спосіб профінансуватися для проекту – це оранжева кнопка «Підтримай проект», яка є на головній сторінці. Кожен бажаючий може перерахувати кошти для того, аби журнал жив і розвивався.

«Ми не новинний портал – це відповідь для тих, хто постійно запитує, чому на сайті мало матеріалів. Ми ставимо собі за мету писати про місто і про людей. На сайті є чотири розділи: «Люди», «Думки», «Місця» та «По(дії)». В силу своїх можливостей намагаємося заповнювати їх щодня», – каже креативний директор проекту Богдан Ославський.

5

Автори презентували присутнім на «хрестинах» промо-відео проекту.

http://youtu.be/OKSwRqG_2wA

Гарний настрій гостям створював експериментальний літературно-музичний проект «Оркестр Бобовата».

2

6

7

8