Logo
2 Червня 2015, 09:55

В Івано-Франківську міліціонери продемонстрували дітям зброю та автотранспорт із зони АТО (ФОТО)

На Вічевому майдані в Івано-Франківську працівники прикарпатської міліції вже вдесяте провели акцію «Безпека дітей – в руках батьків», а також продемонстрували зброю та автотранспорт, з якими несли службу в зоні проведення антитерористичної операції.

1

У Міжнародний день захисту дітей на головній площі Івано-Франківська правоохоронці в атмосфері невимушеного спілкування розповідали батькам про необхідність завчасу подбати про безпеку своїх синів та дочок. Йшлося як про виховання у сім’ї та роз’яснення дітям заходів безпечного поводження в різних ситуаціях, так і про доцільність попереднього оформлення «Ідентифікаційних карток дитини», повідомляють в СЗГ УМВС в області.

Як розповіла начальник сектору кримінальної міліції у справах дітей УМВС України в Івано-Франківській області підполковник міліції Алла Лемчак, дані, що містяться у такій картці, допоможуть правоохоронцям швидше знайти дитину у випадку її зникнення. Задля цього у «Ідентифікаційну карту дитини» батьки зможуть записати паспортні дані своєї дитини, її особливі прикмети, відомості про стан здоров’я, помістити фотографію і відбитки пальців. Загалом за неповну годину було роздано 2 з половиною тисячі бланків таких карток та стільки ж повітряних кульок з логотипом акції.

Правоохоронці навчали батьків, як правильно заповнити «Ідентифікаційну картку дитини». Зрозуміло, що переважній більшості не доведеться нею скористатися, утім вже цьогоріч працівникам прикарпатської міліції кілька разів надана у такій формі інформація допомогла швидко встановити місцезнаходження зниклих дітей. Крім того, акція спонукає батьків замислитися, чи достатньо уваги вони надають вихованню своїх дітей, поцікавитися де і з ким вони проводять своє дозвілля та інше.

Неабиякий інтерес і не лише у дітей викликали виставлені на огляд містян зброя та автотранспорт, які працівники міліції Івано-Франківщинивикористовували під час службових відряджень у східний регіон України. Хлопчаки, та й чимало дорослих чоловіків з захопленням слухали бійців міліцейської спецроти, які розповідали про їх характеристики, а окремим поталанило навіть сфотографуватися з ними.

2

3

4

5

6

7

8

Схожі Новини