Logo
2 Серпня 2015, 13:15

В Івано-Франківську місцевий НФК «Ураган» розпочав будівництво спортивних майданчиків (ФОТО)

У мікрорайоні Пасічна біля Німецького озера стартував перший етап робіт.

ураган1

Торік в мікрорайоні Пасічна, поблизу Німецького озера, терміном на 5 років НФК "Ураган" отримав в оренду земельну ділянку для спорудження спортивних споруд. Тож після стадії планування та підготовчих робіт закипіла робота над реалізацією задуманого - дано старт першому етапу будівництва, впродовж якого мають з'явитися два майданчики зі штучним покриттям та один - із піщаним, йдеться у повідомленні на офіційному сайті клубу.

Наразі на об'єкті працює важка техніка, яка вирівнює поверхню землі та готує основи під майданчики, а до кінця місяця має бути завезений щебінь для формування так званої "подушки". Активно ведеться робота по вивозу зайвого ґрунту та очищення території.

Нагадаємо, що окрім майданчиків зводитимуться й супутні приміщення, які будуть містити роздягальні, душові та санвузли. Тому, паралельно вивчаються пропозиції варіантів таких приміщень, проектується оптимальні моделі енергозбереження, утеплення, облаштування каналізації.

До того ж, триває робота й стосовно підготовки встановлення трибун для глядачів, огорожі майданчиків і освітлення. Ведеться пошук найоптимальніших виробників та вивчаються пропозиції.

Відзначимо, що спортивні майданчики з'являться по-сусідству вже із існуючим футбольним полем і, в першу чергу використовуватимуться для проведення тренувань дитячо-юнацької школи "Ураган".

ураган2

ураган3

ураган4

ураган5

ураган8

ураган10

ураган12