Logo
10 Травня 2015, 10:27

В Івано-Франківську на день міста влаштували весільний фестиваль (ФОТО)

З нагоди 353-річниці з Дня народження Івано-Франківська в місті відбувся фестиваль «Весільні візерунки».

1

На пішохідній частині вулиці Незалежнгості для молодят розстелили великий весільний рушник і пари, які сьогодні одружуються або ж мають намір побратися проходять ним до символічної арки кохання. З дерева щастя вони зривають листівки-побажання, а потім відпускають повітряні кульки з написаними на них бажаннями, пише Фіртка.

"День одруження - це найщасливіший і найпам'ятніший день у житті кожної людини. Сьогодні очікуємо у нас на рушничку близько двадцяти пар", - розповідає в.о. начальника управління у справах сім'ї, молодіжної і гендерної політики МВК Ірина Рохман.

Прийшов привітати одну із молодих пар і міський голова Віктор Анушкевичус. Він побажав молодятам злагоди і багато дітей.

"Дозвольте привітати Вас із вашим сьогоднішнім свято. Любіть один одного, поважайте, розумійте один одного, довіряйте і йдіть на зустріч один одному. Народіть багато дітей, бо українців має бути багато. Нехай вони виростуть добрими людьми", - привітав молодят очільник міста.

Також кожна пара отримує диск з привітальним словом від міського голови.

Фестиваль існує в місті з 2011 року. Цьогоріч в рамках фестивалю проведиться ще й благодійна акція «Подаруй частинку щастя…». Її мета зібрати кошти на закупівлю ліків для пораненого бійця АТО. Співорганізатором збору коштів є благодійний фонд «Франківський опір» ДОПОМОГА ВОЇНАМ АТО.

2

3

4

5

6

7

9

10

11

Схожі Новини