Logo
13 Червня 2015, 17:48

В Івано-Франківську на підтримку України виступить польський гурт «Тарака» (ВІДЕО)

В Івано-Франківськ, 15 червня, з концертом завітає польський гурт «Тарака», пісня якого  - «Подай руку Україні»,  була популярною під час подій Революції гідності.

 taraka

Гурт "Тарака" був сформований в 2012 році. Засновником, лідером гурту та автором пісень є Кароль Кус. Гурт складається з інструментальних віртуозів з Польщі та України.

У вересні 2013 року "Тарака" випустила свій дебютний альбом „Biała Wódka” ("Біла горілка"), а вже в березні 2014 року з'явився другий альбом „Podaj Rękę Ukrainie” ("Подай руку Україні"). Саме ця пісня принесла популярність "Тараці" і стала неофіційним гімном "Революції Гідності" в Україні.

Тепер "Тарака" повертається з новою піснею "Yabi Dabi" ("Ябі Дабі"), яка промує новий альбом. Варто відзначити, що ця пісня стала пропозицією до конкурсу Прем'єри на Фестивалі Польської Пісні в Ополі.

«Тарака» – це слов’янське слово, яке дослівно означає «tarzać się» - валятися, качатися, і характеризувало людей, які незважаючи на перешкоди, на колоди, що потрапляли під ноги, завжди домагалися свого. "Тарака" - це чисто слов'янська музика в поєднанні з елементами єврейськими і циганськими.

Гурт "Тарака" творять:

Кароль Кус - гітара, вокал

Мар'ян Ломаха - скрипка

Здобислав Цезари Ґурскі - фортепіано

Роман Хранюк - бас-гітара, контрабас

Едвард Макос - ударна установка

Концерт відбудеться о 18 годині у приміщенні Grand Cafe (вул. Грушевського, 3). Вхід вільний.

https://youtu.be/QtClmp3zQBc