Logo
17 Липня 2015, 21:17

В Івано-Франківську на вулиці Набережній ім. В. Стефаника відновили ремонтні роботи (ФОТО)

В Івано-Франківську відновлено роботи з метою завершення ремонту вулиці Набережної імені Василя Стефаника. Сьогодні, 17 липня, керівництво області та міста провело з цього приводу виїзну робочу нараду.

наб1

В нараді взяли участь голова Івано-Франківської ОДА Олег Гончарук, перший заступник Івано-Франківського міського голови Зіновій Фітель, представники будівельних компаній "ПБС" та "Трейдзахідбуд", працівники департаменту будівництва, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури облдержадміністрації.

За словами очільника області, наразі є повне взаєморозуміння між виконавцями робіт та обласною і міською владою.

«Сьогодні відновлюються роботи із завершення ремонту вулиці Набережної, виділена перша частина фінансування. Наразі проводяться підготовчі роботи для розширення дорожнього полотна, зокрема, в районі перетину з вулицями Мазепи та Крихівецької. – розповів Олег Гончарук. – У нас достатньо часу і можливостей для завершення ремонту в заплановані терміни. Традиційно, цей процес буде публічним і прозорим, а усю необхідну документацію, щодо якої немає обмежень законодавства, будемо оприлюднювати».

наб2

Голова облдержадміністрації наголосив, що ремонтні роботи вулиці Набережної імені Василя Стефаника проводяться в рамках раніше затвердженого кошторису та винятково за рахунок коштів платників податків.

«Вартість виконання робіт не змінювалася і ремонт буде проведено відповідно до проектно-кошторисної документації, яка й була раніше. Варто зазначити, що фінансування здійснюється виключно з бюджетів області та міста, за рахунок коштів платників податків», - акцентував Олег Гончарук.

наб3

Він додав, що у найближчий час буде завершено підготовку проекту спорудження велосипедних доріжок, які відповідатимуть як вимогам місцевої велогромади, так і усім європейським та світовим стандартам.