Logo
30 Серпня 2016, 12:00

В Івано-Франківську незабаром тимчасово закриють оглядовий майданчик на Ратуші

За тиждень оглядовий майданчик на івано-франківській Ратуші буде закрито. Щоправда, тимчасово.

ратуша

Про це «Галицькому кореспонденту» повідомила директор КП «Центр розвитку міста та рекреації» Руслана Василюк.

«Оглядовий майданчик ще доробляється, відтак Департамент містобудування, архітектури та культурної спадщини займається даною реконструкцією. Тому, починаючи із 5 вересня, його тимчасово закриють для проведення певних робіт. Але, орієнтовно за два-три тижні він продовжить свою роботу», – зазначила Руслана Василюк.

Водночас, вона повідомила, що, з часом, на майданчику плануються цікаві атракції.

«Ймовірно, будемо проводити різні цікавинки, наприклад, освідчення в коханні або романтичні вечері. Але все це напряму пов’язано з часом роботи Краєзнавчого музею, оскільки він працює до 17:30. Тому ми працюємо над цим питанням, адже в людей є бажання побачити ще й вечірній Івано-Франківськ», – додає вона.

Цікаво, що в рамках подальшої реконструкції, на оглядовому майданчику встановлять камери відеоспостереження. «Це об’єкт підвищеної небезпеки. Тому потрібно контролювати за всім, що там відбувається», – каже Руслана Василюк.

“В принципі, зацікавленість людей є, так само як і зауваження. Зокрема, про те, що на оглядовий майданчик не пускають дітей до 7 років. Справді, хто був на місці, бачив, що там підйом і спуск – досить стрімкий та небезпечний. Ми собі плануємо одне, а на практиці – відбуваються дещо інші речі. Тому, з метою безпеки для діток, ввели таке обмеження. Я думаю, це питання ми також доопрацюємо, щоб батьки, під власну відповідальність, брали з собою діток. Адже інколи дійсно дорослі не мають, де залишити дітей. Але ми тільки розпочали роботу і треба було подивитися на практиці, як воно все працює”, – резюмувала директор КП “Центр розвитку міста та рекреації”.