Logo
20 Серпня 2019, 10:50

В'ячеслав Негода у Франківську: Карпатський регіон може стати інвестиційним хабом

В Івано-Франківську обговорили перспективи розвитку гірських територій українських Карпат.

Нарада відбулась за участі першого заступника Міністра регіонального розвитку,будівництва та житлово-комунального господарства України В'ячеслава Негоди, голови ІФ ОДА Дениса Шмигаля, голів районів та ОТГ, народних депутатів серед, яких - Едуард Прощук та Олександра Матусевича, пише Типовий Франківськ.

Як відзначив на початку наради Денис Шмигаль, ця програма допоможе об'єднати всі ресурси держбюджету і реалізувати ефективний та поетапний розвиток. Окреслимо напрямки розвитку гірських територій.

За словами В'ячеслава Негоди нарада викликана необхідністю указу Президента України щодо розвитку гірських територій українських Карпат.

"Я думаю,що це результат нашої багаторічної спільної роботи,яку ми проводили. Проблем є чимало і вони мають особливості . Карпатський регіон може стати інвестиційним хабом,який дасть додатковий поштовх для розвитку"-відзначив Негода.

Відтак додав,що мова йде саме про розвиток карпатського регіону, а не лише виплачувати соціальні гарантії, адже при теперішньому законодавстві бізнес не хоче заходити бо потрібно платити додаткові податки.

Хочемо, щоб була схема планування українських Карпат, адже будь-який розвиток не можливий без просторової документації.

"Я дуже хочу, щоб ця програма стала взірцем, як робити успішні програми",- акцентував Негода.