Logo
3 Квітня 2019, 12:18

У поліції Прикарпаття розповіли про порушення під час виборів

Сьогодні, 3 квітня, у ГУ НП в Івано-Франківській області відбувся брифінг щодо підсумків виборів.

Начальник ГУ НП Володимир Голубош розповів про забезпечення законності, публічної безпеки і роботи поліції у період проведення першого туру виборів Президента України.

Володимир Голубош зазначає, що днями поліція спільно з «ОПОРОЮ» уже провела прес-конференцію щодо порушень виборчого процесу, пише Типовий Франківськ.

«Повідомлення про порушення, що стосуються виборів Президента, сьогодні вже не надходять. Втім ще учора вони були», - додає очільник ГУ НП в області.

Володимир Голубош подякував за ефективну роботу працівникам поліції, а також небайдужим громадянам.

Начальник поліції Прикарпаття каже, що за увесь час було отримано 30 повідомлень про порушення, 11 з яких у Івано-Франківську.

«Були повідомлення про те, що люди агітували одне одного голосувати за тих чи інших кандидатів. Втім більшість з них не підтвердились. Так, 5 випадків не підтвердились, у 4 випадках складено адмін протоколи, ще у 11 проводиться перевірка», - додає Володимир Голубош.

Документи із 3 ОВК уже прибули в місто Київ. Ще з 4 прибудуть днями згідно графіку, зазначає очільник поліції .

У поліції коментують, що готуються до другого туру виборів, сподіваються, що працюватимуть так само ефективно.

Володимир Голубош розповідає, під час виборів було одне повідомлення щодо замінування поліції. Втім громадяни зробив це, аби перевірити роботу правоохоронців, пожартувати. І каже, він перебуватиме під домашнім арештом. Санкцією статті передбачено позбавлення волі за таку витівку.

Схожі Новини