В Івано-Франківську освітяни вийдуть на страйк проти свавілля влади

В Івано-Франківську освітяни вийдуть на страйк.

Про це сьогодні повідомив міський голова Руслан Марцінків.

«Влада розказує, що все добре, але це не так. Влада забула, що своїх громадян не можна ставити на коліна. Це буде акція проти свавілля влади, яка не доплачує освітянам. Це має бути масово, готуйтеся – має вийти тисячі людей», – сказав Руслан Марцінків.

Відтак міський голова Руслан Марцінків зазначив, що гроші для освітян місто знайде, але реформи, які проводяться, спрямовані на те, щоб забирати гроші від громад, а не навпаки.

«Реформи провели, можна йти додому – гасло нашого уряду. Освітня й медична “реформа” довела до того, що на зарплатню бракує майже 200 мільйонів гривень. Звісно, що місто доплатить ці кошти, щоб виплатити зарплатню. Але треба розуміти, що ці гроші міністри дістають з кишень франківців. Те саме стосується реформ у медицині. Вимога уряду – комп’ютеризація усіх медичних кабінетів, але навіть на це держава не виділяє кошти. Я не є прихильником радикальних акцій, але якщо інші інструменти не діють, потрібно опрацювати питання загальноміського страйку медиків та освітян», – прокоментував Руслан Марцінків.

Окрім того, міський голова назвав неприпустимими події, що днями сталися в столиці.

«Не можна ламати людей! Я засуджую те, що днями сталось в Києві, коли громадян України поставили на коліна. Я вже бачив таке у 2014 році, коли люди стояли зі зв’язаними дротом руками. Якщо таке повторюється, значить ця влада йде не тим шляхом!», – висловив своє обурення Марцінків.

527 1

Залишити Коментар