Logo

31 Жовтня 2016, 10:00

В Івано-Франківську патрульні оштрафували нетверезого учасника змагань зі слалому

Вчора на вулиці Василіянок патрульні стали очевидцями порушення - водій автомобіля Honda перетнув суцільну лінію розмітки 1.1, тому поліціанти вирішили зупинити автомобіль.

slalom1

Чоловік за кермом пояснив, що він брав участь у змаганні зі слалому, яке відбувалося на площі Визволення і було приурочене до Дня автомобіліста і дорожника, повідомляє Патрульна поліція Івано-Франківська.

Під час винесення постанови на водія за порушення ПДР патрульнізапідозрили, що той знаходиться у стані алкогольного сп`яніння, бо мав характерні для того ознаки - запах алкоголю з порожнини рота й почервоніння шкіри на обличчі.

slalom2

Зрештою, водій і не заперечував, що вживав спиртне. Рівень алкоголю в його крові перевищував допустиму норму більше, ніж у 5 разів. На водія патрульні винесли постанову за ч. 1 ст. 122 КУпАП (перетин суцільної лініції) та склали адмінпротокол за ч. 1 ст. 130 КУпАП (керування у стані алкогольного сп`яніння). Після оформлення адмінматеріалів нетверезий чоловік пересів на пасажирське сидіння і далі за кермом вже поїхав тверезий водій.

Схожі Новини