Logo
10 Лютого 2017, 19:00

В Івано-Франківську Петро Порошенко передав області чотири нові пожежні автомобілі (ФОТО, ВІДЕО)

Сьогодні на Івано-Франківщині з офіційним візитом перебуває Глава держави Петро Порошенко.

1

Президент побував на відкритті поліклініки у Коломиї та нового корпусу Галицької ЦРЛ, пише Фіртка.

Петро Прошенко прибув до Івано-Франківська, де вручив ключі від нових пожежних авто. Чотири нові пожежні автомобілі Глава держави передав на баланс Івано-Франківської області.

Таких пожежних машин в області ще не було: це повнопривідні автомобілі з ємністю цистерни 4 тонни, ємністю піноутворювача 500 літрів, потужним насосом на 60 літрів на секунду, просторими кабінами з можливістю кріплення дихальних апаратів.

Порошенко похвалив Прикарпаття, зазначивши, що це край для чудового відпочинку людей з усієї Європи. Але потрібні якісні дороги, щоб турист міг сюди приїхати.

"Але я сюди приїхав, щоб дарувати подарунки. 36 тис виїздів здійснили прикарпатські рятувальники минулого року. Це є показник корисності. Тогоріч в області кількість пожежних машин побільшало. Зараз ми даруємо ще чотири. Хай ці машини допоможуть ще краще виконувати свої обов'язки", - відмітив П.Порошенко.

Машини куплені за кошти державного бюджету. Автомобілі передадуть у пожежні частини: в Івано-Франківську,  Городенці, Рожнятові, Коломиї.

Також у 2017 році планується закупити ще 5 автомобілів для ДСНС.

2

3

4

5

6

7

8

9