Logo
5 Листопада 2017, 10:30

В Івано-Франківську побились іноземці та місцеві (ВІДЕО)

Непорозумілися. У буквальному сенсі. В Івано-Франківську виник конфлікт на національному грунті. Під гарячу руку місцевих молодиків потрапили двоє темношкірих студентів та йорданець. Останнього, розповідають у міському відділі поліції, після нападу розбишак довелося госпіталізувати.

іноземці

Конфлікт між місцевими мешканцями та іноземцями виник у самому середмісті. Сліди кривавої сутички вмить підняли «на вуха» містян. Чутки про «расистський» розбій неприємно здивували не лише гостей, а й мешканців міста. Адже самі, зізнаються, жодного дискомфорту від співжиття з іноземцями не відчувають. Навіть навпаки – вбачають користь від зближення із закордоном, пише ВЕЖА

Що стало причиною конфлікту, у поліції не знають. Втім, кажуть, такий випадок в Івано-Франківську – не вперше. Натомість психологи переконують, у підґрунті такої поведінки місцевих жителів – проблема не психології, а, перш за все, виховання.

Агресію може породити лише агресія, вважають містяни. Та радять закордонним гостям шанувати тутешні порядки. Аби зайвий раз не потрапляти в немилість «гарячих голів».

І все ж, жорстокий вчинок своїх земляків щодо іноземців іванофранківці одноголосно осуджують. Кажуть, у будь-якій ситуації варто залишатися людиною. Незалежно від кольору шкіри чи релігійних переконань.

https://youtu.be/BgjdZO-Gl9c

Схожі Новини