Logo

19 Листопада 2014, 11:45

В Івано-Франківську почастішали випадки жорстокого поводження з тваринами

Останнім часом в Івано-Франківську суттєво збільшилася кількість випадків жорстокого поводження з тваринами, що викликало обурення у волонтерів Благодійної організації «Дім Сірка».

дімсірка

Про це на прес-конференції розповіли голова БО Наталія Когут та волонтер Леся Габель.

«Близько місяця тому був перший випадок, коли підпалили цуценят на вулиці Миколайчука біля дачного масиву. Це було зроблено з особливою жорстокістю, адже за цуценятами, які жили в будках, доглядали діти. Одного дня вони прийшли туди і побачили, що  з будки йшов дим. А всередині вже був згорівши собака. Уявіть собі який психологічний стрес дістали ці діти, побачивши цю картину», – розповіла Наталя Когут.

На щастя, каже голова «Дому Сірка», решту цуценят не постраждали. Тоді діти перенесли будки в інше місце. Проте, через тиждень, ситуація повторилася. Хтось облив їх бензином і знову підпалив.

Ще один жахливий випадок трапився нещодавно. Третьокласник на очах в інших дітей розпоров живіт живому цуценяті, яке конало в муках.

«Ми почали писати заяви, адже це ненормально. Цю дитину потрібно лікувати, їй потрібна допомога, адже це психічні відхилення. Ми вияснили по ходу справи, що дитина, можливо, проживає в таких умовах, що спонукає її бути такою жорстокою», – зазначила волонтер організації Леся Габель.

Вона додала, що після таких випадків звернення до різноманітних інстанцій не допомагають. Щодо випадку з підпалами, то в міліції обіцяли дати відповідь через місяць, але повідомили, що причетні до підпалу не встановлені.

«Ця ситуація з вбивствами тварин є віддзеркаленням того, що жителі нашого міста, які мають схильність до насильства, відчувають свою безкарність. Вони розуміють, що їм за це нічого не буде», – впевнена волонтер «Дому Сірка».