Logo
6 Жовтня 2014, 10:44

В Івано-Франківську покажуть фільм про Надію Савченко

Прем'єра фільму про льотчицю Надію Савченко відбудеться в Івано-Франківську 18 жовтня в кінотеатрі «Люм'єр».

савченко

Знаменита українська льотчиця Надія Савченко останнім часом стала фактичним прикладом для всіх своїх співвітчизників. Дівчина потрапила в терористичний полон, потім була відправлена в Воронезький слідчий ізолятор, де брехливі російські слідчі вигадали для неї звинувачення. Тепер же на честь справжньої національної героїні був знятий документальний фільм під назвою «Наша Надія». Режисером кінострічки став Володимир Тихий. Показ фільму «Наша Надія» відбудеться в жовтні відразу в десяти містах України.

У фільмі розповідається про події, які почалися в Україні ще навесні, коли російський агресор окупував Кримський півострів. Весь сюжет побудований навколо українського пілота Надії Савченко, яка на цей час знаходиться під вартою на території Російської Федерації.

Режисер знімав хроніки про добровольчі батальйони ще коли Савченко не була головною героїнею. В процесі роботи з'явилася Надія – як героїня, яка уособлює ідею добровольчих батальйонів і громадської ініціативи. Надія Савченко – старший лейтенант Збройних сил України, яка в антитерористичній операції на Донбасі брала участь як доброволець батальйону "Айдар". Брала участь у боях під Луганськом, де потрапила в полон терористів 18 червня. Пізніше її вивезли до Росії та "намалювали" кримінальну справу.

Світ мистецтва

Схожі Новини