Logo
1 Листопада 2014, 09:42

В Івано-Франківську практично всі міліцейські підрозділи шукали 11-річного хлопчика

Бабуся та дідусь п’ятикласника, котрий напередодні зранку пішов із дому та не повернувся, надвечір упадали у відчай. Онука ніде не було, мобільний зв'язок – відсутній, тож після марних самостійних пошуків звернулися за допомогою до правоохоронців.

хлопчик

Про це повідомили в секторі зв’язків з громадськістю УМВС України в Івано-Франківській області.

На нічні пошуки п’ятикласника одразу ж було орієнтовано всі патрульні наряди, особовий склад обласного та міського відділень кримінальної міліції у справах дітей, дільничних інспекторів міліції та працівників інших міліцейських підрозділів обласного центру. Правоохоронці перевіряли вокзали, закинуті приміщення, сходові клітки багатоповерхівок, промислові зони, розпитували знайомих і друзів сім'ї. Пошуки ускладнювалися тим, що це була нічна пора доби.

До речі, зниклий Роман був круглою сиротою. Батько та мати хлопчика, на жаль, померли кілька років тому, відтоді опікунами неповнолітнього стали бабуся та дідусь. Їм хлопчина зранку, виходячи із квартири, сказав, що йде до магазину, однак додому не повернувся.

На ранок наступного дня міліціонери з'ясували місцезнаходження п’ятикласника. Виявилося, що дорогою до крамниці він зустрів однокласника, котрий і запросив у гості до своїх дідуся з бабусею. Тут товариш проводив тиждень канікул. Дозвілля хлопців швидко спливало, наступала ніч, а хлопцям було шкода розставатись. Діти придумали чергову історію обману про те, що родичі Романа дозволили заночувати у товариша, тож ніхто не хвилювався і господарі спали спокійно.

Тепер про цю прикру історію хлопці розповідають неохоче. На запитання міліціонерів на кшталт, чому не спитали дозволу у бабусі та дідуся, чому вимкнули мобільний телефон, чому не зателефонували на стаціонарний телефон, адже номерну комбінацію знають, у відповідь – мовчання. Роман лише зізнається - знає, що зробив недобре. Хлопець пояснює свій вчинок тим, що його бабуся не дозволяє більше однієї години на день бавитись у комп’ютерні ігри, тож вирушив до товариша, де обмежень немає.

Схожі Новини