Logo
24 Березня 2015, 17:55

В Івано-Франківську працюватиме Інформаційний центр для учасників АТО (ФОТО)

Інформаційний центр для учасників АТО розпочне свою роботу в Івано-Франківську вже до кінця цього тижня.

DSC_4648

Про це сьогодні під час зустрічі голови Івано-Франківської ОДА з учасниками АТО та волонтерами розповів його заступник Ігор Пасічняк.

«У своїй життєвій практиці я вже зіткався з тим, коли люди їдуть з районів в обласний центр на 1 хвилину, лише для того, щоб задати єдине запитання, зрозуміти що робити і знову повернутися до себе в район. Для того, щоб таких звернень не було, ми плануємо створити Інформаційний центр для учасників АТО», – зазначив заступник голови ОДА Ігор Пасічняк.

Як зазначив сам голова ОДА Олег Гончарук, мета створення центру – упередити ходіння по кабінетам.

«Я хочу, щоб наша область стала прикладом того, як потрібно відноситися до людей, які носять погони. Люди повертаються з війни і ми повинні вирішувати їхні проблемні питання. Хочу, щоб ми упередили бюрократичну біготню», – каже Олег Гончарук.

Тим, хто матиме невирішені проблеми чи запитання не потрібно буде їхати до Івано-Франківська. Інформаційний центр прийматиме заявки в усному, письмовому вигляді та по телефону. Всі заяви будуть фіксуватися і доки їх не вирішать, вони не закриватимуться.

«Департамент соціальної політики ОДА в свою чергу буде відправляти у всі інстанції та структури, які відповідатимуть за вивчення саме цього питання інформацію, узагальнюють її і в дуже короткий термін дають відповідь. В Центрі людина буде отримувати перший інформаційний пакет на ті питання, на які дати відповідь можна он-лайн», – розповів начальник Департаменту соціальної політики ОДА Віталій Яворський.

Інформаційний центр для учасників АТО буде знаходитися за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Леся Курбаса, 2, каб. 1.

Телефон, як пообіцяли в облдержадміністрації, запрацює до кінця тижня, його повідомлять згодом.

DSC_4643

DSC_4646

DSC_4650

DSC_4652

Схожі Новини