Logo
3 Березня 2015, 09:03

В Івано-Франківську презентували фільм про Революцію Гідності в рамках молодіжного проекту «Великого бажайте» (ВІДЕО)

В Івано-Франківську, у приміщенні Духовної семінарії за підтримки управління у справах сім’ї, молодіжної та гендерної політики відбулась презентація фільму «Ми».

ми

«Фільм «Ми» – це погляд на Революцію Гідності з точки зору молоді. Нам вдалося зібрати кадри хроніки, живі історії формальних і неформальних лідерів, духовенства, діячів культури, аби разом вирішити, а що ж далі? І чи ми не втратили здатність діяти», – розповіла одна з учасниць проекту.

Серед спікерів, які поділилися своїми думками про «молодий голос» є Блаженніший Святослав (Шевчук), Сергій Квіт, Мустафа Найем, Ірена Карпа, Віталій Портніков, вл. Борис (Ґудзяк), Ольга Герасим’юк, Олександра Бакланова, Єгор Соболєв, о. Михайло Димид, Мирослав Маринович та інші, а також самі молоді люди.

«Вам треба здати найважливіший іспит, який мають здати українці – вийти з поля цивілізаційного комплексу вторинності. А як ви можете вийти з цього поля? Тільки відчувши всій власний професіоналізм. Тільки будучи в діалозі з найвищими стандартами світу у різних сферах. Тоді ви не будете комплексувати. Тому ваша перша відповідальність – вчитися», – наголосив Мирослав Маринович.

За словами ще одного організатора проекту Дениса Коляди - це лише перший крок в реалізації великого проекту «Великого бажайте». Вже зараз вони працюють над продовженням фільму, щоб показати де дівся цей голос після Майдану. Насправді, як розповів Денис, цей голос нікуди не дівся, він не зник, просто він потребує поширення. Щодо самого проекту, то він має стати освітньо-патріотичним, ставити правдиві питання і шукати на них відповіді.

У презентації взяли участь представники молодіжних громадських організацій та небайдужа молодь міста.

http://youtu.be/r5TLisiC3Wo

Схожі Новини