Logo
2 Жовтня 2014, 15:15

В Івано-Франківську презентували сайт Центру польської культури та європейського діалогу

Від сьогодні Центр польської культури та європейського діалогу, який працює в Івано-Франківську з травня минулого року, має свою офіційну інтернет-сторінку.

польска_1

У розділах сайту користувачі зможуть отримати найсвіжішу інформацію про проекти, а також відомості з життя польської громади Івано-Франківщини. Окремий розділ порталу присвячений європейському діалогу, де висвітлено структури і діяльності Європейського Союзу, Східного Партнерства, національних меншин в Україні та Польщі.

«Одним із наших завдань – є наближення України до Європи. Функціонування такого центру є тому доказом. Центр -  місце, де жителі Івано-Франківська можуть приєднатися до культури і традицій європейської родини», – зазначив на презентації офіційного сайта Центра  консул Республіки Польща у Львові Яцек Жура.

польска

За словами директора Центра Мар`ї Осідач, від початку існування в центрі проводяться різноманітні проекти, більшість з яких вже стали постійними. Зокрема, тут діють курси вивчення польської мови, проходять вечори перегляду польських фільмів, проводяться виставки, презентації, лекції та семінари.

«У планах до кінця 2014 року введення курсів англійської та німецької мов, різноманітні артистичні заняття для дітей та молоді (вже функціонує театральний гурток та курси лялькарства для дітей), розвиваючі зустрічі для жінок, тренінги та інші цікаві заходи для жителів та гостей міста», – розповіла директор ЦПКіЄД в Івано-Франківську. Більше про діяльність Центру можна дізнатися на презентованій сьогодні  інтернет-сторінці.

Схожі Новини