Logo
23 Квітня 2015, 13:27

В Івано-Франківську пройде фестиваль «Весільні візерунки» (ВІДЕО)

З нагоди Дня міста, 9 травня, в Івано-Франківськувідбудеться 3-й міський фестиваль «Весільні візерунки».

весільні

Про це на прес-конференції розповіла Ірина Рохман начальник відділу сім`ї та гендерної політики управляння у справах сім’ї, молодіжної та гендерної політики виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради.

За її словами фестиваль «Весільні візерунки» був започаткований у 2011 році, тоді участь у ньому взяло 14 пар молодят. Участь у фестивалі беруть наречені, які саме в цей день будуть поєднувати свої серця та долі.

«Фестиваль відбуватиметься на пішохідній частині вулиці Незалежності, біля корпусу стоматологічної поліклініки. Молоді пари пройдуть по красивому, барвистому, українському рушнику до весільної арки. Потім з «дерева щастя» вони зриватимуть весільні побажання. Після цього, свої найзаповітніші мрії вони напишуть на кульках, які відпустять у небо. На гостей свята чекатимуть також весільні забави», – розповіла про атракції фестивалю спеціаліст відділу сім`ї та гендерної політики Марія Веляник.

Листи-запрошення на фестиваль для молодят передаватимуть через отців в церквах Івано-Франківська. Оргнізатори очікують близько 20 пар-учасників.

Цьогорічний фестиваль стане особливим, адже, враховуючи ситуацію в державі, забави будуть обмеженими і стриманими. Крім цього, організатори планують на фестивалі зібрати кошти на лікування одного з поранених франківських бійців, який лікується в київському госпіталі.

«Основною метою цьогорічного фестивалю є благодійна акція «Подаруй частинку щастя…».Акція полягає у зборі коштів на закупівлю ліків для пораненого бійця АТО. Вона відбуватиметься одночасно з фестивалем з 13 до 16 години. Поки-що ми не можемо озвучити його ім`я цього хлопця, але зазначимо, що він важкопоранений. На лікування потрібно багато коштів», – зазначила Ірина Рохман.

У пораненого бійця АТО, для котрого збиратимуть кошти, є наречена з якою хлопець планує одружитися. Тому організатори фестивалю та благодійної акції закликають усіх небайдужих іванофанківців долучитися і допомогти подарувати частинку свого щастя цій молодій парі.

https://youtu.be/GNv9NBGaAY0