Logo
27 Серпня 2016, 17:00

В Івано-Франківську пройде хода пам’яті за загиблими в «Іловайському котлі»

В Івано-Франківську, 28 серпня, пройде хода пам’яті за загиблими в «Іловайському котлі», в якому попрощалися із життям 114 прикарпатців.

ілловайськ

Про це на своїй сторінці у facebook написав Василь Андріїв, голова «Спілки добровольців АТО Прикарпаття». Розпочнеться хода пам’яті за загиблими героями в «Іловайському котлі» від Катедрального собору після літургії за загиблими воїнами. Далі учасники ходи попрямують до Меморіального скверу де на могилах героїв запалять свічки. Після цього відбудеться загальна молитва на Вічевому майдані. Як повідомляє Репортер, за офіційними даними військової прокуратури, під час боїв за Іловайськ загинули 366 українських військових, 249 були поранені, 128 – опинилися у полоні. Ще 158 вважаються зниклими безвісти. За даними парламентської тимчасової слідчої комісії, загальні втрати українських військ сягнули 1000 бійців. Батальйон «Донбас», за словами начальника штабу підрозділу, втратив 89 бійців. В Іловайському котлі загинули 14 прикарпатців. 11 із них – бійці батальйону спецпризначення «Івано-Франківськ». Шість загиблих уже поховані: Зорян Білінський (29 років,  Долина), Андрій Карабінович (23 роки, село Дзвиняч Борогодчанського району), Михайло Погорєлов (22 роки, Обертин, Тлумаччина), Олег Перепічка (28 років, село Хохонів Галицького району), Дмитро Пацино (26 років, село Голови Верховинського району) та Роман Грицик (29 років, Івано-Франківськ). Із п’яти зниклих безвісти ідентифікували двох. Ще троє досі вважаються зниклими.

Також серед загиблих в Іловайському котлі –  Дмитро Кабалюк (33 роки, Коломийський район), боєць 73-го морського центру спецпризначення Володимир Костюк (33 роки, Коломия) та Ігор Беца з 51-ї волинської бригади (36 років, Снятинський район).