Logo
13 Жовтня 2014, 09:19

В Івано-Франківську пройшла Хресна хода та молебень за мир в Україні

У неділю, 12 жовтня, в Івано-Франківську пройшла Хресна хода миру та та відбувся загальноміський екуменічний молебень за мир в Україні. Розпочалась Хресна хода миру в Меморіальному сквері панахидою за загиблими на Майдані та військовослужбовцями в зоні АТО.

DSC08893_новый размер

Далі велика процесія за участю священиків з храмів усього міста, які несли ікони Пресвятої Богородиці, вірян, численної міської громади рушила центральними вулицями міста до міської ратуші, повідомляють у МВК.

DSC08945_новый размер

На балконі міської ратуші також були виставлені подарована місту Главою УГКЦ Блаженнішим Святославом Шевчуком хоругва із зображенням Пресвятої Богородиці та копія ікони Матері Божої Ласкавої Станиславівської, яка сьогодні зберігається в одній з церков Івано-Франківська.

DSC08939_новый размер

Біля міської ратуші був відслужений екуменічний молобень до Пресвятої Богородиці, яка є покровителькою міста Івано-Франківська, за мир в Україні. З коротким словом до усіх присутніх звернулись Кир Володимир Війтишин та Митрополит Івано-Франківський і Галицький ІОАСАФ.

Схожі Новини