Logo
2 Травня 2015, 10:00

В Івано-Франківську пройшов конкурс краси та творчості «Маленька красуня Прикарпаття-2015» (ВІДЕО)

В Івано-Франківській обласній філармонії відбувся Десятий обласний дитячий конкурс краси та творчості «Маленька красуня-Прикарпаття-2015», під час якого збирали кошти для допомоги дітям воїнів АТО.

красуня

Свято ерудиції та краси, організоване продюсерським центром «Фостер» та благодійною організацією «Майбутнє Прикарпаття», відбувалося в рамках доброчинного марафону «Діти-дітям». Мета цьогорічного конкурсу – не тільки продемонструвати дитячі таланти, але й зібрати кошти, які будуть направлені на допомогу дітям воїнів АТО, повідомляє ZIK.

Учасниками конкурсу були діти віком від 5 до 13 років, які змагалися в кількох конкурсних завданнях. Вони оригінально віталися з глядачами, граціозно дефілювали сценою у національних костюмах, танцювали народні та сучасні танці, виконували пісні. Оригінальним було завдання „Авангард”, під час якого дітям запропонували проілюстрували образи голубів миру, ангелів-охоронців України.

«Я заспівала англомовну пісню «Hello» від Beyonce. Ця композиція викликає у мене надзвичайно гарні емоції, які я хотіла передати глядачам. Сподіваюсь, що вийшло. Крім того, своїм номером я хотіла продемонструвати, що українці можуть співати і розмовляти різними мовами», – розповіла учасниця конкурсу Аріна.

Підтримати маленьких учасниць конкурсу прийшли їхні батьки, вчителі та друзі, які активно вболівали за дітей.

«Дуже хвилювалася за свою дитину. Тримала за неї кулачки. Вважаю, що такі конкурси тепер дуже важливі. Коли наша країна переживає надзвичайно складний період, потрібно піднімати людям настій, дарувати наснагу і патріотичні почуття. Демонструючи у конкурсах національні костюми, народні танці, голубів миру, ангелів-охоронців України, співаючи пісні про рідну землю, діти наче моляться за мир у нашій державі», – зазначила мати маленької красуні Руслана.

https://youtu.be/iQ6U2WpGKYg