Logo
9 Лютого 2015, 10:58

В Івано-Франківську проведуть безкоштовне дослідження крові для дітей

Сьогодні, 9 лютого, в місті Івано-Франківськ стартує соціальний проект «МАЙБУТНЄ - Є СЬОГОДНІ», приурочений Всесвітньому дню онкохворих дітей. 

Blutuntersuchung

«Сьогодні, коли рак вже став другою провідною причиною смерті серед дітей у розвинених країнах, дуже важливо привернути увагу суспільства до страшної проблеми – онкопатології неповнолітніх, акцентувати увагу батьків та медиків  на  своєчасному проходженні  лабораторних обстежень, що без сумніву є першим кроком до своєчасної діагностики дитячих захворювань», - зазначає головний лікар МЦ «Пріма МЕД» Олена Романишин.

Щороку 175 000 дітей по всьому світі отримують невтішний діагноз – рак. Приблизно 90 000 з них помирають  від цього захворювання! Найбільш поширеним видом раку у Європі, є гострий лімфобластний лейкоз.

 За даними Міністерства охорони здоров'я в Україні щорічно реєструється від 1000 до 1200 нових випадків злоякісних новоутворень у дітей. Однак десята частина випадків раку виявляється тільки на третій стадії захворювання, а у восьми відсотків дітей його діагностують лише на четвертій, що значно послаблює шанси дитини вижити.

Основне завдання соціального проекту «Майбутнє – є сьогодні» – надати можливість маленьким пацієнтам БЕЗКОШТОВНО пройти лабораторне дослідження ЗАК, як скринінговий та першочерговий лабораторний  тест.

 *Лабораторне дослідження ЗАК (загальний розгорнутий аналіз венозної крові) проводиться на гематологічному автоматичному  аналізаторі  закритого типу MICROCC 20 ( High Technology,  США )  включає в себе  20 показників.

Ознайомитися з графіком забору крові можна на сайті primamed.if.ua

Схожі Новини