Logo

30 Квітня 2015, 18:11

В Івано-Франківську провели виставку безпритульних собак (ФОТО)

Сьогодні, 30 квітня, з нагоди Дня ветеринара «Медична Фундація Прикарпаття» разом із благодійною організацією «Дім Сірка» провели виставку безпритульих собак. 

3

«Ми хочемо показати, що тварини в нашому житті відіграють дуже важливу роль і що ми можемо надати допомогу безпритульним тваринам, взявши когось із них до себе додому. Ми привели тварин з «Дому Сірка» сюди з надією, що люди звернуть на них увагу і, можливо, хтось стане для них господарем», – зазначила представниця «Медичної Фундації Прикарпаття» Юлія Тачинська.

Організатори планували, що собак на виставці буде більше, проте вдалося привезти лише трьох представників із більше сотні, які перебувають під опікою благодійної організації.

«Собаки у нас звичайні, яких ми підбирали з вулиці та стерилізували. На жаль, собаками в нашому місті ніхто не займається. Як і в армії – все тримається на волонтерах. Ні держава, ні Івано-Франківська міська рада не допомагають», – каже волонтер ГО «Дім Сірка» Альона Біла.

За її словами, організатори акції хочуть привернути увагу франківців до проблем безпритульних собак. Якщо кожен мешканець міста допоможе, то проблему можна буде вирішити.

Серед собак, яких представляли на виставці – Баді, господар якої пішов воювати у зону АТО і попросив благодійну обрагізацію «Дім Сірка» знайти їй новий дім.  Вже сьогодні увечері її забере до себе одна добра людина.

«Собаку ми віддаємо під договір, просто так їх не віддаємо. Перевіряємо паспорт, щоб людина була повнолітня, а також житлові умови. Щоб ми мали змогу приїхати і подивитися як собака утримується», – зазначила Альона Біла.

На виставці волонтери також збирали кошти, яких край не вистачає на утримання безпритульних собак. Адже, крім харчування, багато із собак знаходиться на лікуванні. Волонтери просять франківців не бути байдужими і запевняють, що будуть раді будь-якій допомозі.

5

4

2

6

7

9

10

8

1