Logo
2 Квітня 2019, 18:00

В Івано-Франківську відбудеться масштабна Хресна дорога

Сьогодні в облдержадміністрації відбулася нарада щодо організації і проведення передвеликодньої традиційної 22 Хресної дороги в Івано-Франківську.

Участь у її роботі взяли керівники структурних підрозділів ОДА, представники правоохоронних органів, міськвиконкому та єпархіального управління.

Під час заходу було обговорено ряд важливих організаційних питань, інформує прес-служба Івано-ФранківськоЇ ОДА, пише Типовий Франківськ.

Зокрема зазначалося, що цього року молитва присвячена вшануванню Року Родини та Миру в Україні. Хресний похід планується розпочати 14 квітня о 14.00 год. від монастиря отців Василіян Царя Христа (Майзлі) по вулиці Незалежності до Архикатедрального Собору Святого Воскресіння УГКЦ.

У священній ході візьмуть участь представники влади, родини загиблих учасників АТО/ООС, військослужбовці, семінаристи, студенти та школярі, працівники різних галузей та віряни Івано-Франківська.

На завершення наради Віталій Федорів висловив сподівання, що завдяки правоохоронним органам і медичній службі іванофранківці зможуть пройти цю Хресну дорогу безпечно.

Додамо, що у зв’язку з очікуваною великою кількістю учасників ходи, мешканців та гостей міста просять обмежити заїзд приватним автотранспортом в центр міста у зазначені години, а також не паркувати автомобілі вздовж вулиць, якими йтиме хода.