Logo

8 Вересня 2015, 16:35

В Івано-Франківську п’яного дитячого реаніматолога звільняють із посади

Головний лікар міської дитячої клінічної лікарні Неля Ходак просить вибачення за керівника реанімаційного відділення Юрія Цибочка і звільняє його з посади, залишаючи простим лікарем.

лікарня

За інформацією, лікар Ципочка Юрій Вікторович працює на вищезгаданій посаді з 1995 року. Висококваліфікований спеціаліст, лікар вищої категорії, врятував життя не одній дитині. Зміст його життя – це робота.  За 20 років його роботи не було жодної скарги від батьків маленьких пацієнтів. Не виявлено випадків зловживання алкоголем, не притягався до дисциплінарної відповідальності.

«Колектив працівників лікарні вважає, що зловживання алкоголем на робочому місці недопустимо, особливо в медицині. Випадок, що стався з лікарем, ми засуджуємо. Можливо, це сталося через нервовий зрив, спровокований тим, що вже декілька днів не було жодного дзвінка від його єдиного сина, мобілізованого в Збройні Сили України для участі в АТО», – повідомляють в адміністрації лікарні.

За даним фактом Ципочка Ю.В. звільнений з посади завідувача відділення інтенсивної терапії.

Нашадаємо, вчора франківчанка Ольга Польова, яка потрапила до дитячої лікарні з 4-річним сином, звинуватила лікаря-реаніматолого в тому, що під час чергівання він був у нетверезому стані. 

Схожі Новини