Logo
8 Грудня 2015, 20:20

В Івано-Франківську реалізують проект «Академія майбутнього», аналогів якого немає в Україні (ВІДЕО)

В Івано-Франківську запрацювала локальна краудфандингова платформа Proektor. Охочі можуть підтримати проекти, які на платформі розміщують автори і які мають територіальну прив’язку до нашого міста. Кожен проект на Proektor – це можливість створити місто, яке ви хочете бачити і що найголовніше, робити церазом з сусідами, друзями та знайомими.

Одним з проектів, які представлені на краудфандинговій платформі Proektor є «Академія майбутнього».  Шляхом впровадження даного проекту є створення на базі всіх ВНЗ України Академій майбутнього, співпраця з  тренерами та громадськими активістами на взаємовигідних умовах.

В рамках реалізації проекту планується проведення тренінгів задля максимальної участі студентів в навчальному процесі та їх задоволення завдяки використанню ігрового моделювання, дебатів, самонавчання, міні-проектів.  Регулярне проведення зустрічей з успішними та цікавими людьми. Окрім цього,  у планах створення Startup-інкубатора та майстерні громадських ініціатив.

Про «Академію майбутнього» Типовому Франківську розповів Остап Павлюк, тренер з особистих фінансів та фінансового планування, засновник ГО "Покоління дій".

 академія

Ідея – «Академія майбутнього»

Ідея формувалась у мене в голові близько півроку, а може і довше. Мені, як і більшості українців, дуже не подобається наша система вищої освіти. Саме тому вже близько 2 років я стараюсь проводити для студентів тренінги на ті теми, котрі їм дійсно можуть допомогти.  В певний момент я зрозумів, що цього мало і потрібно масштабуватись, проте інституційно я не маю впливу на ВНЗ. Тоді й вирішив розпочати знизу, зібрав команду однодумців, домовився з першим університетом і вперед ;)

Особливість Академії майбутнього в тому, що аналогів даному проекту нема в Україні, та і не впевнений, що є поза її межами. Тут студенти зможуть не тільки отримати якісні і потрібні знання та навики, а й застосувати їх, реалізовуючи власні проекти.

Проект розрахований на активних студентів, котрим замало просто відвідувати пари, котрі хочуть розвиватись та досягнути успіху в цьому житті.

Чому проект потрібен місту та франківцям?

Тому, що зараз для України настав переломний момент і саме від того, який вектор розвитку обере наше покоління (ті кому зараз від 16 до 25) буде залежати майбутнє нашої держави.

Ми пропонуємо вектор розвитку і реалізації суспільно корисних ідей. Франківськ зараз стає досить важливим громадсько-активним центром західної України. Я, особисто, бачу велику перспективу в розвитку нашого міста, а цей проект згенерує ще більше активних і усвідомлених молодих людей, котрі зможуть допомогти як Івано-Франківську, так і країні.

академія (1)

Реалізації проекту

Проект фактично є безстроковим. Такі Академії майбутнього мають існувати постійно на базі всіх університетів України.

Ми оголосили суму в 25 000 гривень , котра потрібна нам на старті. В подальшому проект буде виведено в часткову самоокупність.

Ідея вже реалізується з жовтня місяця, активний старт планується в лютому.

Команда, яка працює над проектом

До розвитку даного проекту доєдналися найкращі бізнес-тренери та консультанти, бізнесмени та громадські діячі Івано-Франківська, яким близькі цінності нашого проекту, і які готові робити це безкоштовно задля того, щоб допомогти цим нашому місту та державі.

Чому саме проекту «Академія майбутнього» потрібна підтримка?

ЯкщоВи прагнете, щоб саме з Івано-Франківська розпочався новий етап в розвитку нашої держави, хочете жити в багатій країні, де живуть щасливі люди, вірите в те, що все в руках молодих людей, підтримайте наш проект і отримайте +100500 до карми ;)

https://youtu.be/7b1YOYabuuE

Підтримати проект та у створенні в Івано-Франківську "Академії майбутнього" можна на сайті платформи ПРОЕКТОР.

Читайте також: Франківські студенти закликають допомогти їм стати спортивними (ФОТО, ВІДЕО)

Схожі Новини