Logo

14 Квітня 2018, 21:33

В Івано-Франківську розпочалась "Французька весна"

Уже вдруге в Івано-Франківську відбудеться щорічний фестиваль французької культури «Французька Весна в Україні» - фестиваль, що став брендом. Він не міняє формату протягом 15-ти років. Упродовж майже двох тижнів прикарпатці та гості міста зможуть поринути у розмаїття французького мистецтва, а також оцінити результати франко-українського співробітництва і надихнутися на нові звершення. Як відмітив заступник голови ІФ ОДА Ігор Пасічняк, цього року ми маємо повну програму: кіно, театр та музичний виступ сучасного колективу.
"Запрошуємо відвідати заходи, тому що це дає можливість познайомитись з французькою культурою", - закликає Пасічняк.
Також додав, минулого року, на першому фестивалі декларували бажання відкрити "Альянс Францез" в Івано-Франківську.
"Сподіваємось, що до третьої річниці ми будемо її мати. Ми рухаємось до цього", - каже Пасічняк.
За словами представника "Альянс Францез" Сергія Єрьоміна  усі фільми, представлені на фестивалі, можна буде дивитися мовою оригіналу з українськими субтитрами.
"Минулого року було набагато важче пояснити, що таке «Французька весна». Цьогоріч вже можна говорити, що фестиваль набирає популярності. Квитки на фільми охочі купували наперед", - додає співорганізатор Юлія Кміта-Ференц.
Окрім кіно, 20 квітня, у п’ятницю, в обласній філармонії імені Іри Маланюк на франківців та гостей міста очікує концерт за участю французького піаніста Максіма Зеккіні. Закриття фестивалю «Французька весна» відбудеться 26 квітня за участі посла Франції.

Джерело: Firtka

Підписуйтесь на канал Новини Франківськ в Telegram

Схожі Новини