Logo
2 Червня 2015, 14:50

В Івано-Франківську розпочали збір фото для створення Фотомозаїки-2015

Ініціатори створення традиційної Фотомозаїки, яка буде розміщуватися в центрі Івано-Франківська, розпочали збір фотографій мешканців міста. Для того, щоб зображення на Фотомозаїці складалося з унікальних фото, які не повторюються, їх потрібно більше  7 тисяч.

мозаїка

Про це на прес-конференції розповіли голова Івано-Франківського молодіжного міськвиконкому, начальника відділу промоції міста, залучення інвестицій та міжнародної технічної допомоги Ірина Рабарська та  керівник рекламного агентства «ІНТО» Олег Скригунець.

«На жаль, розмістити Фотомозаїку до дня міста не вдалося. Але дуже багато мешканців цікавилися, коли ж нова фотомозаїка нарешті з`явиться. Багатьом мешканцям міста вже давно припала до душі така листівка. Люди підходять, шукають свої фотокартки, а також зображення своїх друзів чи знайомих. В кожного на обличчі з’являються посмішки, а в очах блищать іскорки радості”, – каже Ірина Рабарська.

мозаїка2

Проект Фотомозаїка - це своєрідна вітальна листівка у вигляді оглядового банера розміром  8,5*3,5. Продовж трьох  років  організаторами  на фотомозаїці було зображено – міську ратушу, площу Шептицького та залізничний вокзал. Цього року організатори не розкрили секрет, що саме буде зображено на фотомозаїці, для усіх зараз це залишиться сюрпризом.

«Минулого року для створення Фотомозаїки ми використали близько 7 тисяч фото, проте деякі з них повторювалися. Дуже хочемо, щоб нова мозаїка складалася із унікальних фотографій. Тому дуже чекаємо на всі фото, які присилатимуть нам франківці», – зазначив  Олег Скригунець.

Відправити фотографію у хорошій якості потрібно на електронну пошту - mozaic.if@gmail.com.

Збір фото проводитимуть до 15 червня. Потім, після того як всі фотографії переглянуть та відповідно опрацюють, почнуть формувати мозаїку. Обіцяють, що до 25 червня готова Фотомозаїка прикрашатиме центр Івано-Франківська, радуватиме мешканців міста і приваблюватиме нових гостей та туристів.

Фотомозаїка буде розміщена на її вже традиційному місці на вул. Незалежності.

Схожі Новини