Logo
24 Січня 2015, 15:54

В Івано-Франківську розпочався Зимовий велодень (ФОТО)

Кілька десятків велосипедистів зібрались на площі Ринок, щоб отримати безкоштовну консультацію від досвідчених механіків, поділились досвідом теорії та практики їзди в умовах міста.

1

Також любителі двохколісників хочуть обговорити проблеми велосипедистів у місті та провести спільний заїзд вулицями Франківська, пише Фіртка.

За словами організатора акції, координатора ініціативи "Тепле веломісто" Віктора Загреби, мета сьогоднішньої акції це промоція та популяризація велосипеда як міського транспорту, що підходить для будь-якої пори року і погоди.

«У нас сьогодні буде низка подій: велошкола, безкоштовний ремонт велосипедів, невеличкий велопробіг про центру місту. Далі буде міський форум велосипедистів, а під вечір - фестиваль велосипедних короткометражних фільмів. Всі події безкоштовні та відкриті для кожного бажаючого. В такому зимовому форматі велодень відбувається вперше. Є стереотип, що велосипед має сезонність. Проте велосипед, як засіб пересування містом, не має жодної сезонності, як і піша хода", - розповів Віктор Загреба.

В рамках акції відбудеться велопарад по всій центральній частині міста, велофорум в "Urban Space 100" та показ короткометражних фільмів на велосипедну тематику від фестивалю Wiz-Art. Також активісти планують обговорити програму розвитку вело інфраструктури в Івано-Франківську.

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11