Logo
20 Жовтня 2014, 17:26

В Івано-Франківську розпочинається незвичний проект «Соціальне репетиторство»

Типовий Франківськ у співпраці із ГО «Самопоміч» розпочинає новий і незвичний для міста проект: «Соціальне репетиторство».

проект

Згідно формату проекту, соціальні репетитори проводитимуть безкоштовні заняття для школярів 11-х класів з усіх тих предметів, які мали найбільшу затребуваність серед абітурієнтів 2014 року. Заняття проходитимуть у приміщенні Вільного простору STANTSIYA (центр міста) по 2 год на тиждень з кожного із 5 предметів: 1. Українська мова та література. 2. Історія України 3. Англійська мова 4. Математика 5. Біологія

«У наш час, не кожна сім`я може дозволити собі оплатити послуги репетитора, проте ми переконані, що кожна дитина, що бажає навчатись і здобувати хорошу освіту, повинна мати таку можливість», –  коментує Гавриляк Микола, активіст ГО «Самопоміч», координатор проекту у Івано-Франківську.

Організатори просять зголошуватись репетиторів, які готові на волонтерських засадах приділяти 2 години на тиждень, викладаючи котрийсь із предметів.По завершенню проекту кожен соціальний репетитор отримає сертифікат про те, що проводив заняття з певного предмету.

Щоб зареєструватися у проекті перейдіть за посилання: https://docs.google.com/forms/d/1jZtz8rgiXwwvMdd7v8yf..

Схожі Новини