Logo
11 Серпня 2016, 14:40

В Івано-Франківську розпочинається продаж квитків на перший домашній матч МФК «Тепловик»

У п’ятницю, 11 серпня, в Івано-Франківську розпочинається продаж квитків на перший домашній матч міського футбольного клубу «Тепловик».

квитки

Домашній матч МФК «Тепловик» проведе в рамках чемпіонату України серед команд другої ліги сезону 2016/2017рр, який відбудеться рівно за тиждень – 19 серпня, пише  Репортер.

Початок відкриття нового футбольного сезону о 17:30. У цей день іванофранківці будуть приймати маріупольський «Іллічівець-2».

Ціна разової перепустки як на перший матч, так і на інші домашні ігри МФК «Тепловик», – 20 грн. Продаж квитків розпочнеться о 10:00 та буде проводитись в  касі МЦС «РУХ» (на вулиці Чорновола, 128), що розташована в приміщенні східної трибуни нашого стадіону.

«Квиток має оригінальний дизайн та містить певні ступені захисту від запобігання можливої підробки, – каже Леся Князевич, головний бухгалтер центрального міського стадіону «РУХ». При його виготовленні були враховані всі вимоги щодо квитків, згідно з Порядком забезпечення громадського порядку під час проведення футбольних матчів, затвердженого постановою Кабміну».

Також з наступного понеділка розпочнеться продаж абонементів для вболівальників МФК «Тепловик».

«Ціна абонемента буде становити 160 грн, – говорить Князевич. – Володар абонемента набуває права відвідати всі 9 матчів в поточному році нашої команди в чемпіонаті України серед команд другої ліги. Крім цього, за власником абонементу протягом року гарантовано закріплюється індивідуальне місце, із якого він безпосередньо може вболівати за футбольну команду нашого міста. Власник абонементу також зекономить свій час та певні кошти».

Каса МЦС «Рух» буде працювати щодня з 10:00 до 16:00, крім суботи та неділі. Обідня перерва з 12:00 до 13:00. Напередодні домашнього матчу та у день самого матчу, якщо він припаде на суботу чи неділю, каси для продажу квитків будуть працювати у звичному режимі.

Крім цього, замовити квиток чи абонемент можна буде за телефоном – 75-03-05. Також є прийом заявок на колективне відвідування матчів футбольної команди нашого міста від підприємств та організацій для своїх співробітників.